Riadenie inovačného procesu vo Firemnej univerzite

Dobrý nápad dokáže ušetriť alebo zarobiť pre firmu nemalé financie. S inováciu prichádzajú zväčša zamestnanci, ktorí tvoria ten pravý ľudský kapitál. Je to ich prínos, ktorý posúva firmu vpred. Na druhej strane, ak stratíme a nevyužijeme takýto podnet, okrem zisku stratíme aj angažovanosť zamestnanca. A to môže organizáciu bolieť ešte viac.

Ako však s inováciami naložiť a ako ich prijať, zaevidovať, posúdiť a priniesť do reality? Firemná univerzita má svoje riešenie pre sledovanie inovácií. Dokáže zaevidovať inováciu jednotlivca, či celej skupiny, vlastníkovi procesu ponúkne možnosť vyjadriť sa, dokáže viesť prehľadnú diskusiu o súvislostiach a samozrejme uzavrieť inováciu jej zamietnutím, či prijatím.

To že pri zavedení inovácie pomáha Firemná univerzita so zavedením zmeny do praxe a že takéto inovácie dokáže spracovať do benefitov pre zamestnancov, to už je len milý bonus k celému zvládnutiu inovačného procesu.

inovacie VIRTA

Na produktovú stránku   Ďalšie články k téme Firemná univerzita

Chcete vedieť viac? Zavolajte mi na 0903 556 725

Andrej Stančík